Luxe en gezelligheid in B&B Hof van Volmersele

Wat onze B&B uniek maakt is eerder het gevoel dat je krijgt als je er bent. Onze B&B biedt de luxe die je in een hotel kan terugvinden maar niettemin bieden we een veel persoonlijkere en huiselijkere sfeer aan. Die combinatie maakt dat je hier wil zijn.  

We verwelkomen zowel zakenmensen als toeristen of levengenieters. Brussels Airport en Mechelen liggen op amper 10 en 14km van bij ons.  

Voor toeristen zijn er prachtige wandelingen en fietstochten in de buurt. Je kan van bij ons gemakkelijk via het Kanaal Leuven-Dijle en de Dijle naar Mechelen of Leuven fietsen. 

Onze buitenspa is uiteraard een extra troef om hier te komen genieten. Het hele jaar door kan je genieten van de sauna. Het zwembad en jazzuzi zijn toegankelijk van midden april tot midden oktober. Afhankelijk van de weersomstandigheden kan dit enkele weken verschillen. Voor de durvers kan je tijdens de wintermaanden het zwembad gebruiken als koude sessie na de sauna. 

We beschikken tevens over een prachtige buitenkeuken. Gasten kunnen deze mee afhuren tijdens hun verblijf.  

Ook voor bedrijven wordt de locatie vaak afgehuurd, voor vergaderingen met achteraf een teambuilding met private diner. 

 

Ontdek de rust en de natuur 

De B&B is gelegen in de witloofstreek van Kampenhout. Een prachtige groene streek waar u kan genieten van rust en natuur.  

Hoewel de B&B rustig en landelijk gelegen is, is de stad vlot bereikbaar. Mechelen (10min), Brussel (20min), Antwerpen (20min) bevinden zich allemaal op minder dan een half uur rijden. Brussels Airport ligt op amper 10 km van de bed & breakfast. Ideale ligging voor zowel zakenmensen als toeristen. 

Kampenhout ligt in de Demer en Dijle vallei waar tal van wandelroutes en fietsroutes te vinden zijn. De prachtige groene streek zal je ongetwijfeld verrasssen. Wie graag langs het water fietst, kan langs het kanaal en de Dijle van Mechelen naar Leuven fietsen.  

Voor de golfers zijn er 2 golfterreinen in de buurt, Golf Club Kampenhout en de Brabantse Golf . 

Ook de allerkleinsten komen hier aan hun trekken. Op wandelafstand van de B&B heb je de Kampenhoeve. Je kan er terecht voor een boederijbezoek of wandeling met de ezels. Op nog geen 5km van de B&B bevindt zich de dierentuin van Planckendael. Een echte aanrader voor de kids. Ook het recreatiedomein van Hofstade is zeker een bezoekje waard. 

Zoals je kan zien, van groot tot klein, altijd iets te doen in onze buurt. 

TEKST: B&B HOF VAN VOLMERSELE
FOTO’S: B&B HOF VAN VOLMERSELE